هنرهای خودکار عرضه کالا و خدمات می باشد. خرید خدمات از جمله: جزوه، سرمشق ها، فیلم ها و ثبت نام کلاس مجازی شرایط بازگشتی نخواهد داشت.

ما در فروشگاه اینترنتی هنرهای خودکار رضایت مندی مشتریان را یکی از اولویت های خود قرار داده ایم و در این راستا تلاش می کنیم تا هر سفارش به بهترین و مطلوب ترین شکل ممکن به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشتریان عزیز در هنگام خرید نگران کیفیت محصولات خود باشند؛ یا از اینکه کالای خریداری شده سالم به دست آنها می رسد اطمینان خاطر نداشته باشند. همچنین ممکن است نگران باشند که محصولی که به دست آنها می رسد همان محصولی نباشد که سفارش داده اند؛ یا مغایرت هایی در ویژگیهای محصولی که تحویل گرفته اند با محصولی که سفارش داده اند وجود داشته باشد. ما در فروشگاه اینترنتی هنرهای خودکار راهکاری اندیشیده ایم تا مشتریان بتوانند کالای خود را بدون نگرانی و با اطمینان خاطر خریداری کنند. البته در صورت خرید خدمات که شامل فیلم ها، جزوه، سرمشق ها و ثبت نام کلاس مجازی است، بازگشت خدماتی وجود ندارد و پس از خرید لینک دانلود در قسمت سفارشات، در بخش مشاهده جزئیات فایل خود را دانلود فرمایید. بنابراین خدمات ما، شرایط بازگشتی ندارد و قیمت خدمات حداقل است.

شرايط بازگشت کالا

در صورت مغایرت محصول با آنچه در فروشگاه اینترنتی هنرهای خودکار نشان داده شده و در صورتی که کالا از حالت اولیه خود خارج نشده امکان بازگشت وجود دارد. همچنین در صورت گذشته بودن تاریخ انقضا (محصولات بسته بندی) امکان بازگردانی وجود دارد.

بازگشت محصول تا 10 روز از زمان خريد امکان‌پذير است.

مشتريان عزيز مي‌توانند تا 10 روز بعد از تحويل گرفتن محصول خود، براي بازگشت آن با خدمات مشتریان هنرهای خودکار تماس بگيرند.

بازگشت محصول کاملا رايگان خواهد بود و هزينه‌اي بابت آن از مشتري دريافت نخواهد شد.

توجه :لازم است کارتن و جعبه اصلي محصولات نگهداري شود و از دور ريختن آن جداً خودداري شود. استفاده از اين سرويس تنها در صورتي امکان‌پذير است که کالا در کارتن يا جعبه اصلي خود بازگردانده شود. برچسب زدن يا نوشتن توضيحات، آدرس يا هر مورد ديگري روي کارتن يا جعبه اصلي کالا و يا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بين خواهد برد.

لطفاً توجه داشته باشيد که هرگونه تغيير در شرايط اوليه کالا- حتي در بسته بندي- امکان استفاده از اين سرويس را از بين خواهد برد.

تلفن خدمات مشتریان: 09022220018